Hoşgeldiniz  

admin | 09 Ocak 2019 | Dünya, Eğitim, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

SES GETİRECEK PROJE…

Akhisar Kent konseyi kadın meclisi, ses getirecek bir projeye adım atıyor.  Gündem Akhisar Gazetemize yapmış oldukları ziyarette proje hakkında bilgi veren Kadın meclisi yönetim kurulu başkanı Serpil Pehlivan bu proje ile asıl amacımız Akhisar’ın kadın sesini yükseltmek dedi.

Proje kapsamında Akhisar’da başarılı çalışmalara imza atarak temsil yetkisi almış kadınların başarı hikayelerinin paylaşılması hedeflenmekte. Bu şekilde herhangi bir konuda girişim veya etkinlikte bulunacak kadınlarımızın rol model olarak alacakları kişiler ön plana çıkarılacak.

Projenin  ortaya çıkıp şekillenmesi ve uygulama safhaları hakkında bilgiler veren Pehlivan, siyaset üstü bir oluşum olan Kent konseyi ve kadın meclisinin bu proje ile Akhisar Halkının daha çok  bilinçlenmesini sağlamak olduğunu ifade etti.

Bu proje ile farklı kurum ve kuruluşlarda temsil kabiliyetlerini ispatlamış kadınlarımızın çabalarını, mücadelelerini kadınlarımıza ulaştıracağız diyen Serpil  Pehlivan  konuşmasında “ Bu amaçla, belediye meclisi kadın üyeleri, oda başkanları, Ticaret Odası meclis başkanı, siyasi parti başkanları, dernek başkanları, sendika başkanları, meclis yönetim kurulu başkanları, kadın platform ve girişim sözcüleri, basın temsilcileri, muhtarlarımızı ziyaret edeceğiz” dedi.

Yerel basının şehrin dinamiklerini hareketlendirme ve halkı bilinçlendirme konusunda önemli görevler gördüğünü belirten Pehlivan “yerel medya olarak sizlerin desteği bizler için çok önemli, bu proje ile Akhisar’ın Kadın Sesleri  duyulsun bunu birlikte başarabiliriz” dedi.

GHA / Süleyman Kollu

1166 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle