Hoşgeldiniz  

admin | 10 Ocak 2019 | Dünya, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Gazetemize  kutlama ziyaretleri gün boyunca devam etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile gazetemize ziyaret gerçekleştiren Akhisar Ülkü Ocakları Başkan ve Yönetimi çalışanların gününü kutlayarak başarılar diledi.

Gazete ve gazetecilik kavramlarının  çok özel olduğunu belirten Başkan Adem Duran ” Toplumun haber alma hakkını teslim eden, bunu yaparken çalışmalarında mesai, mekan sınırlarını tanımayan, özverili çalışmaları ile ortaya koyduğu haberciliğin adı gazetecilik, onun ürünü olan da gazetedir. Bu bağlamda gazete sadece bir kağıt, haber kağıdı değildir. Onun içinde emek, fikir, çaba, özveri ve hizmet vardır. Bizler toplumun iyi yönde ilerlemesinde etkin rol oynayan, bilinçlenmemizde pay sahibi olan, objektif haberciliği ile herkesin duyan kulağı, gören gözü olan gazetecilerimizin bu özel gününü kutluyor, sıkıntılı süreçten geçen, ekonomik zorluklar yaşayan yerel gazetelerin de hak ettiği desteği gördüğü günlere ulaşması dileklerimizi sunuyorum.

Tüm gazeteci arkadaşlarımızın çalışan gazeteciler gününü, her türlü sıkıntıya rağmen topluma haber ulaştırmayı görev kabul ettiklerini ispat ettikleri bu özel günde , 10 ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum”dedi.

Ülkü ocağı yönetimi ve başkanı Adem Duran çalışan gazetecilere iyi dileklerinin nişanı olarak çiçek takdim ettiler. Günün anısına fotoğraf çekilerek ziyaret son buldu.

GHA/ Süleyman Kollu

835 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle