Hoşgeldiniz  

admin | 13 Ocak 2019 | Dünya, Eğitim, Genel, Gündem, Kültür Sanat, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

EĞİTİM BİR-SEN BASINLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Akhisar Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı ve yönetimi çalışan gazeteciler gününün kutlama etkinliği kapsamında basın ile kahvaltıda bir araya geldi.

Akhisar Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı Mahmut Binay, yönetim kurulu üyeleri Cafer Tetik, Muhammet Emin Altunkaynak, Sait Akdağ, Halil Boncuk, İsmail Yiyit ve Hüseyin Birer 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Kahvaltılı basın toplantısında konuşan Akhisar Eğitim-Bir-Sen ilçe Başkanı Mahmut Binay “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle hazırlamış olduğumuz kahvaltı katılmanızdan dolayı sizlere teşekkür yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü en içten dileklerimizle kutluyoruz,

Basın mensupları halkın haber alması için gece gündüz mücadele veren halkın gözü kulağı olan sizlersiniz. Bizde bu vesile ile sizler ile bir araya gelerek  gazeteciler gününüzü kutlamak istedik. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz” dedi.

GHA / Süleyman Kollu

 

 

568 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle