Hoşgeldiniz  

1970 AKİGO TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN 10 OCAK KUTLAMASI

admin | 10 Ocak 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

1970  Akigo Taraftarlar Derneği Gazetemizi ziyaret ederek 10 ocak çalışan gazeteciler günümüzü kutladı.

Dernek başkanı Cumhur Özkaynak ve  genel sekreter Vedat Helvacıoğlu ziyarette gazeteciliğin toplumun her unsuruna dokunduğunu dile getirdi.

Cumhur Özkaynak ; “Bizler bir sevdadır deyip şehrin takımının  nasıl arkasında duruyorsak sizler de gazeteciler olarak şehrin kültürel ve sosyal değerlerinin yükselmesi, halkın bilgi, bilinç ve farkındalık seviyesinin artması için görev yapıyorsunuz. Görevinizde başarılar diliyor gününüzü kutluyoruz” dedi.

Şehirdeki Futbol kültürü ve Akhisarspor’ un şehrin tanıtımına yaptığı olumlu katkılar üzerine konuşan Vedat Helvacıoğlu “haberleştirdiğiniz her olgunun altında bir eylem, her eylemde de bir sorumluluk vardır. Sportif etkinliklerde ve Akhisarspor’un  1970 yılından beri spor kamuoyunca bilinen her başarısı, başarısızlığı velhasıl her faaliyeti üstlendiği sportif  sorumluluk bilinci ile yapılmıştır. Bizler taraftarları olarak bu takımın hep yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Tüm bu faaliyetlerin kamuoyuna aktarılmasını sağlayan siz gazeteci arkadaşlarımızı da sorumlu görev anlayışınızdan dolayı teşekkür ediyor, 19 ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum” dedi.

Vedat Helvacıoğlu 2017-2018 sezonunda süper kupa sahibi olan Akhisarspor’un şampiyonluk kupasıyla çekilmiş fotoğraflarının bulunduğu  üçleme panosunu hediye etti. Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilerek ziyaret sonlandı.

GHA

559 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle