Hoşgeldiniz  

admin | 18 Ocak 2019 | Dünya, Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

FARKLI BİR ANLAYIŞ İLE GELİYORUZ

CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Hamit Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar  Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Hamit Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı. Besim Dutlulu; “Farklı bir anlayış ile geliyoruz. Biz herkese sevgi ve saygıyla yaklaşıyoruz.Amacımız siyaset değil, hizmet” ifadelerini kullandı.

“SÖZ VERİYORUZ”

Yönetime geldikleri zaman Akhisarlıların belediye hizmetlerinden memnun kalacağının sözünü veren Dutlulu, sorunları çözen bir belediye olarak çalışacaklarını söyledi. Farklı bir anlayışla Akhisar Belediyesi’ni Türkiye’ye örnek bir belediye haline getireceklerini ifade eden Besim Dutlulu, ”  Akhisar Belediyemizin imkanlarının fazla olmadığından bahsediyorlar. Bu doğru değil. Akhisar Belediyesi’nin imkanlarını verimli kullanacağız ve buradan elde edeceğimiz kazancı köylerimize, mahallelerimize de aktaracağız. Siz bize sorunlarınızı söyleyeceksiniz, biz de anında çözüme kavuşturacağız. Bunun için söz veriyoruz” dedi.

“HER YERE HİZMET GÖTÜRECEĞİZ”

Akhisar’da oluşabilecek bazı sorunların çözümü için yetki Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde olsa bile koordineli ve çözüm odaklı çalışacaklarını dile getiren Dutlulu, ” Büyükşehirimizi kim kazanırsa kazansın onunla ortak çalışacağız. Manisa Büyükşehir Belediyesi sorumlu Akhisar belediyesi sorumlu ayrımı yapmadan her yere hizmet götürmek bizim asıl amacımız ve hedefimiz” diye konuştu.

“AMACIMIZ SİYASET DEĞİL HİZMET”

Seçildikleri zaman Akhisar halkının belediye hizmetlerinden memnun kalacağının sözünü veren Dutlulu, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Biz herkese sevgi ve saygıyla yaklaşıyoruz. Bizim amacımız siyaset değil hizmet. Herkesin oyuna talibiz. Akhisar’ı Akhisar halkı ile birlikte yönetmek istiyoruz.” Haber Merkezi

517 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle