Hoşgeldiniz  

admin | 21 Ocak 2019 | Asayiş, Dünya, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

“Adayımızı Manisalılar belirleyecek”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, genel merkez tarafından il genelinde devam eden anket çalışmasının tamamlanmasının ardından adaylarının açıklanacağını belirterek, adaylarını en geç 10 gün içerisinde duyuracaklarını söyledi. Yerel seçimlerde en iyi oyu almak için çalışmalarına devam ettiklerini belirten Eryılmaz, adaylarının kim olursa olsun Manisa Büyükşehir Belediyesini kazanarak, Manisa’nın iyi olacağını ifade etti.

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçim hazırlıklarına başlayan siyasi partilerde aday belirleme süreçleri devam ediyor. MHP Manisa’da büyükşehir belediye başkan adayını belirlerken, AK Parti aday çıkarmak yerine MHP’yi destekleyeceğini duyurdu. CHP’de Manisa’da büyükşehir için İYİ Parti adayını destekleyeceğini açıklarken, ilk yerel seçim sınavını 31 Mart seçimlerinde verecek olan İYİ Parti’de ise sessizlik sürüyor.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, 31 Mart 2019 yerel seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. CHP teşkilatıyla istişare halinde olduklarını, amaçlarının Manisa’yı kucaklayacak ve her kesimden karşılık görecek olan adayı bulmak olduğunu kaydeden Eryılmaz, adaylarının en geç 10 gün içerisinde açıklanacağını duyurdu.

EN İYİ ADAY İÇİN ANKET ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Aday adaylarının hepsinin çok iyi olduğunu fakat adayın genel merkez tarafından Manisalıların görüşünün yer aldığı anket sonucunun dikkate alınarak açıklanacağını belirten Eryılmaz, “Yerel seçimde Manisa’nın ve ilçelerinin sorunlarını bilen, bu sorunları çözebilecek ve bu sorunlara çözüm önerisi getirecek adaylarımızla yola çıkacağız. Şu an büyükşehir belediyesi ve ittifak doğrultusunda bize kalan ilçe belediye başkan adayları için genel merkezimiz bir anket yapıyor. Anketin tamamlanmasının ardından 10 gün içerisinde adaylarımız açıklanacak. Adaylarımızın hepsi Manisa’yı yönetmeyi hak ediyor ama genel merkezimiz, Manisalıların anket görüşünü dikkate alarak kararını verecek” dedi.

SAHA HAZIRLIKLARI TAMAM, ADAYI BEKLİYORUZ

Yerel seçim hazırlıklarının tamamlandığını sahaya inmek için adayların açıklanmasını beklediklerini ifade eden Eryılmaz, “Yerel seçimlerde en iyi oyu almak için var gücümüzle çalışacağız. Güçlü adaylarla gireceğimiz seçimde CHP ortaklığıyla Manisa’yı, İYİ Parti’nin kalesi yapacağız. Manisa İYİ olacak. Sadece İYİ Parti ve CHP değil, tüm Manisa kazanacak. Manisalı hemşehrilerimiz kazanacak” diye konuştu.

619 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle