Hoşgeldiniz  

admin | 25 Ocak 2019 | Genel, Gündem, Politika, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Cumhur ittifakı AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı ve Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel,AK Parti´den başkan aday adayları ve  parti yönetimiyle kahvaltıda bir araya geldi. Programa AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, AK Partili Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve İlçe Başkanı İbrahim Sayın katıldı.

Konuklara hoş geldiniz konuşması yapan İbrahim Sayın; Bugün burada belediye başkan adayı ile yönetim kurulumuz olarak bir kahvaltı düzenledik.Hal hatır sormak hasbial etmek için burada toplandık.Biliyorsunuz 31 Mart 2019 yerel seçimlerine Cumhur İttifakı ile beraber seçime gidiyoruz. Cumhur İttifakında biz Adalet Ve Kalkınma Partisi olarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayını çıkarmıyoruz, ancak 11 ilçede ak parti 6 ilçede de MHP aday çıkararak beraber hareket ediyoruz. Cumhur İttifakı günlük bir ittifak değildir. Ne zaman başlamıştır 15 Temmuz 2016´da başlamıştır. Ve ondan sonra bütün seçimlerde beraber hareket edilmiştir. Şimdi de beraber hareket ediyoruz. Çünkü memleketimize birlik lazım,dirlik, güç,kuvvet lazım.Ne kadar beraber olursak o kadar güçlü oluruz. Ak Partililer olarak Cumhur İttifakının müdavimleriyiz. Beraber çalışıp beraber hareket edeceğiz. Bu konuda hiçbir sıkıntımız yok. MHP´li arkadaşlarımız Ankara´ya aday toplantısına gittiği için bugün onları çağıramadık. Bizim bütün gayemiz millete hizmet etmektir. Sizler ile beraber Ak Parti burada 3 dönem belediyeyi aldı,  İnşallah birlik beraberlik içinde biz bu rakamlara yine tabiyiz. Genel merkezimizin gayretleri ile AK Parti çok büyük hizmetler veriyor. Akhisar´ımıza da büyük hizmetler yaptık Türkiye´ye de büyük hizmetler yaptık. Akhisar’a yaptığımız işler saymakla bitmez. Biz bugün aday adayımızı tanıtıyoruz onun için toplandık. Herkese el uzatmamız gerekir. Biz dünden itibaren çalışmalarımıza başladık inşallah bugünden itibaren de 31 Mart 2019´a kadar çalışmalarımıza aşkla, şefkatle devam edeceğiz. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın bütün AK Parti camiası burada inşallah bu aşkla şefkatle bu seçimi alacağız. Ben sözü fazla uzatmak istemiyorum belediye başkan adayımız sayın Hüseyin Eryüksel hem de Akhisarspor başkanımızı kamuoyu çok iyi biliyor sizlerde biliyorsunuz. İnşallah bu önümüzdeki seçimde de kazanıp hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizim sloganımız nedir; “ Durmak yok yola devam”. Hepiniz saygı, sevgi, hürmetle selamlıyorum hoş geldiniz sefa verdiniz. Katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Eryüksel; Bu işi başaracağımıza inanıyoruz.

AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel; “ Biz bu ekiple yola 2004 yılında beraber çıktık. 3 dönem sebebiyle Salih başkan görev süresini tamamladı, aday adayları oldu ve bu görev şahsıma tevdii edildi yukarıdan. Biz de bu işi başaracağımıza inanıyoruz. Kaldığı yerden devam ederek kişi odaklı, görev odaklı hizmetle başaracağımıza inanıyoruz. Birey odaklı hizmete kendi tarzımızla dokunarak devam edeceğiz. İnanıyorum ki 31 Mart akşamı sonuçlar açıklandığında inşallah yine AK Parti Akhisar´da bayrağını dalgalandırmaya devam edecek. İnşallah bu yolda yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

İsim önemli değil, AK PARTİ önemli.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir;“Yetkili organlarımızın çalışması neticesinde Hüseyin Eryüksel´e yukarıdan tevdii ettiler kendisine. Kriterlerimiz var, bu kriterleri en çoğunluğu sağlayan arkadaşımız Hüseyin Eryüksel oldu, görev ona tevdii edildi. Belediye başkan aday adaylarının tamamına teşekkür ediyorum. Her birisi aday adayı olduğu günden beri canla başla çalıştılar. Hepsi AK Parti için gece gündüz çalıştılar ve hiçbir aday adayımız diğeri hakkında kötü bir kelam etmedi. Hepsine teşekkür ediyorum. Adayımız belli oldu, her birisi kendi aday olmuşçasına yine yanımızdalar ve birlikte yol yürüyeceğiz. Bizim adayımız kim olursa olsun ismi önemli değil AK Parti´nin adayı olması önemli, Cumhur İttifakı´nın adayı olması önemli.” dedi.

GHA/ Süleyman Kollu

1150 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle