Hoşgeldiniz  

admin | 29 Ocak 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı Zeynep Günsel basınla bir araya geldi. Akhisar Atatürk Mahallesi Muhtar adayı Zeynep Günsel ve azaları basın mensuplarıyla bir araya gelerek seçilmeleri durumunda yapacağı faaliyetleri anlattı.

Akhisar’ın vitrini olan bir mahalleye muhtar adayı olduğunu, bu sebeple projeleri ve hazırlık çalışmaları ile bu vitrini güzelleştirip hak ettiği yere getirme çabasında olduğunu belirten Günsel basınla projelerini paylaştı. Muhtarlığın mahalleliye hizmet etmenin bir yolu olduğunu, bunu da azaları ile birlikte doğru projeleri gündeme getirerek, mahalle halkı ile güçlü bir diyalog kurarak sağlayacaklarını belirten Günsel azalarını basın mensuplarına tanıtarak güzel bir ekip olduklarını belirtti.

Zeynep Günsel ; “Atatürk mahallesi hızla büyüyüp gelişmekte olan Akhisar´ımızın vitrini olabilecek bir potansiyeli olan konuma sahiptir. Mahalle halkımızın sevgisini ve hoşgörüsünü kazanan bu potansiyeli harekete geçirebilecek projeler geliştirip yerel yönetime taleplerde bulunup ve paylaşabilecek muhtara da ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Şehirde yeni yapılaşmaya açılan Gölet Kültür park  ve çevresi mahallemizin olduğu kadar Akhisar´ımızın tamamının nefes aldığı bir mekan, yaşam  alanı. Bu bölgede yapılacak güzel bir planlama  ile halkın istediklerini, doğru bir dil kullanarak, doğru bir yöntemle Büyükşehir belediyesine iletilmesi, mahallede yaşayan halkın uygulanacak projelerde hak ve söz sahibi olması, herkesi memnun edecek güzelliklerin yaşanmasına vesile olacaktır. Mahalle halkımızın desteği ile daha modern yaşanabilir, yeşil alan, spor ve reaksiyon alanları, bisiklet yolları, tamamlanmış alt yapı hizmetleri, yol kaldırım, tretuvar düzenlemeleri ile modern bir görünüme kavuşturulması konusunda deneyim ve tecrübelerimi kullanma avantajına sahibim. Kendi ailemle birlikte tüm Atatürk mahallesi halkının hak ettiği ancak maalesef yıllardan beri yeteri kadar alamadığı yerel ve çevresel hizmetleri Akhisar ve Büyükşehir belediyesi ile koordineli çalışmak suretiyle kazandırmayı planlamaktayım. Mahallemizin web sayfasını yaparak mahallemiz için yapılan ve yapılacak olanları anında görülüp her gün her saat yapılması istenenler ve şikayet önerilerin iletilme şansı olacak. Engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımıza kurumsal yardımlar en kısa sürede ulaştırılacak. Mahalle meclisimiz kurulup burada mahallemizce yapılacak hizmetler ve faaliyetler değerlendirilecektir. Projeler bunlarla sınırlı kalmayacak yaşamın getirdiği istek ve şikayetler doğrultusunda geliştirilecektir. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” dedi.

GHA/ Süleyman Kollu

895 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle