Hoşgeldiniz  

247 ORYANTİRİNG’Cİ HEDEFLERİNE  AKHİSAR’DA ULAŞTILAR

admin | 30 Aralık 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Manisa Oryantiring İl Temsilciliği  faaliyet takviminde yer alan 1.Kademe  Oryantiring İl Birinciliği Yarışması Akhisar, Soma, Saruhanlı, Salihli ve Gördes’ten katılan 247 Oryantiring sporcusunun katılımıyla Akhisar Kültür Park Gölet Alanında gerçekleştirildi.
10,12,14,16,18,20 ve 21 yaş ve üzeri kız ve erkek kategorilerinde sporcular haritada gösterilen  hedeflerini gölet rekreasyon  alanında aradılar.
Yarışma Başhakemi ve T.O.F. Organizasyon Kurul Başkanı Özgür Morbel; Akhisar’daki 1.Kademe il Birinciliği yarışmasının devamında Kırkağaç, Soma, Salihli , Manisa ve Gördes’ de ki diğer yarışmalar ile devam edeceğiz.  Sporcularımız Kahramanmaraş ve Edirne’deki Ulusal Şampiyonalara hazırlık yaparken , Finalinin Akhisar’da 10-12 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirileceği , Türkiye Oryantiring Şampiyonası için sporcular form tutmak için hazırlık yapmış olacaklar dedi.
Manisa Oryantiring İl Temsilcisi Figen Taran; Her yaş kategorisinden yarışmaya iştirak eden sporcularımızı ve yanlarında gelen ailelerine, çocuklarını Oryantiring sporu ile tanıştırıp aile sporuna dönüştürdükleri için teşekkür ederim dedi. Taran; ayrıca yarışmada serin havaya rağmen  sabahın erken saatlerinden bu yana görev yapan hakem arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum dedi. İl Birinciliğinin Akhisar’da icra ederken  desteğini esirgemeyen Akhisar Kaymakamı Sayın Sabit Kaya, Akhisar Belediye Başkanı Sayın Besim Dutlulu, İlçe Spor Müdürü H.Hüseyin Oktay’a teşekkürlerimizi sunarız

Dereceye giren sporcular ödüllerini Türkiye Oryantiring Federasyonu Organizasyon Kurul Başkanı Özgür Morbel,  Zeynep Gülin Öngör MTAL GSK Kulüp Başkanı Nazan Bahar, Soma İlçe Spor Müdür Vekili Dilek Mert, Manisa Oryantiring İl Temsilcisi Figen Taran, Akhisar Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörü Onur Gonca, Akhisar Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Spor Uzmanı Aysun Akgök, Akhisar Gençlik Merkezi Sorumlusu Dilek Yılmaz , Akhisar Sportif Havacılık Spor Kulübü Kulüp Başkanı Ümit Yalçınkaya ve sporcu velileri tarafından takdim edildi. Yarışmaya katılan dört minik Oryantiring’ ciye de teşvik madalyası verilirken, Akhisar Sportif Havacılık Spor Kulübü sporcusu Serhat Aracı’ da yaptığı centilmence davranıştan dolayı Fair-play madalyası verildi.

GHA
      

354 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle