Hoşgeldiniz  

47 SPORCU BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİ.

admin | 03 Ekim 2020 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediye Taekwando takımı kuşak sınavı kapalı spor salonunda yapıldı. Kapalıspor salonunda  Akhisar Belediye Taekwando takımı Antrenörü Emin Akarsu, Akhisar İçe Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Hüseyin Oktay,  Kulüp Başkanı Alper Ayan, Yardımcı  Antrenörler  Tebernuş Topaktaş ve İbrahim Atamer’den oluşan komisyon karşısında  47 sporcu bir üst kuşağa çıkmak için ter döktü. Akhisar belediye taekwando takımının  çoşkuyla  gerçekleştirdiği 2020 yılı 3. Dönem kuşak sınavında komisyon ve öğrenciler Covid -19 ile mücadele  kapsamında sosyal mesafe ile Türk Baytrağının ve Atatürk’ün fotoğrafının olduğu yöne dönerek Taekwando selamı ve marşı ile başladı. Ailelerinde kapıda ateşleri ölçülüp ellerine dezenfeken sıkıldıktan sonra sosyal mesafe içerisinde salona alındı.  Salonda Antrenör Emin AKARSU açılış konuşmasında velilere Covit 19 ile ilgili salon içersinde alınan tedbirler hususunda bilgiler vererek başladığı  sözlerine şöyle devam etti.

“Bizlere maddi manevi hertür desteği sağlayan Başta akhisar belediye başkanım sayın Besim Dutlulu ve kulüp başkanım sayın Alper Ayan başkanlarıma velilerim sporcularım ve şahsım olarak çok teşekkür ederim. Komisyonda bizleri yanlız bırakmayan ve antreman salonumuzun temizliği ve kovit dolayısıyla ilaçlama dezenfekte işlerini yakinen takip eden bu işler için personel tahsis eden akhisar ilçe spor müdürüm sayın Hasan Hüseyin Oktay müdürümüde huzurlarınızda çok teşekkür ederim” dedi. Spor sadece antreman yapmakla bitmediğini söyleyen Akarsu velilere beslenmeyle alakalı kısa bir sunum yaparak  “Bu arada düzenli uyku ve son olarak velilerden ricam çocuklarımıza akıllı telefon bağımlılığından uzak tutalım telefonlarımızı ihtiyaç  olarak düşünüp günün belirli saatlerinde ve ya gereksinimlerde kullanılması adına uyaralım” dedi. Komisyon Başkanı ve Antrenör Emin Akarsu sınavda bir üst kuşağa terfi sınava girip ter döken 95 sporcudan 47 sporcuya tüm sporcularına başarılar dileyerek yeni kuşaklarının taekwando hayatları boyunca hayırlara vesile olmasını temenni etti. Sınav sonu   sınav komisyonu, ailelerin ve öğrencilerin katıldığı hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

<iframe width=”729″ height=”410″ src=”https://www.youtube.com/embed/dFAFP3eUR1U” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

GHA/SK

 

175 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle