Hoşgeldiniz  

500 KADIN PARKTA MÜZİK EŞLİĞİNDE SPOR YAPTI

admin | 03 Haziran 2022 | Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Manisa’da Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü “Her yerde her yaşta herkes için eğitim” sloganıyla 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nda çeşitli etkinlikler düzenliyor. İlk gün el sanatları sergisi açan Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi ikinci gün açık Laleli Spor Parkındaki alanda 500 kadın spor etkinliği gerçekleştirdi. Yunusemre Belediyesi bünyesinde yer alan Hanımlar Lokalinde açılan kurslara katılan kadınlar etkinlikte doya doya spor yaptı.

Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi  Müdürü Ayşen Oğuz, “Yunusemre Halk Eğitimi Merkezi olarak Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında bu etkinliği düzenliyoruz. Güzel bir spor etkinliğe ile günü tamamladık. 10 tane lokalde yaklaşık 2 bin tane kursiyerimiz kurslarımıza katılmakta. Tüm vatandaşlarımızı lokallerimizdeki ve Halk Eğitim Merkezi’ndeki spor kurslarına davet ediyoruz” dedi.

Hanımlar Lokali spor sorumlusu Güliz Onater, “Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yapılan hayat boyu öğrenme kapsamında etkinliğimizi Laleli Spor Parkında yaptık. Yunusemre Belediyesi olarak Halk Eğitim Merkezine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz kurslarda bize yardımcı oldukları içi” dedi.

3 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle