Hoşgeldiniz  

ADALET ÇALIŞANLARININ BİRLİK PLATFORMU

admin | 03 Mart 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Merkezi Ankara´da bulunan Tuncer Akın Başkanlığında “sen yoksan bir eksiğiz” parolası ile yola çıkan (ADAÇ) Adalet Çalışanları Birliği Eğitim, Kültür ve Sanat Derneği tüm adalet çalışanlarını çatısı altında toplanmaya davet etti.

(ADAÇ) Adalet Çalışanları Birliği Eğitim, Kültür  ve Sanat Derneği kurucularından Akhisar Adliyesi Yazı işleri Müdürü Emine Keleşoğlu (ADAÇ) hakkında şöyle dedi; “Tuncer Akın Başkanlığında merkezimiz Ankarada bulunan ve bende kurucuları içinde bulunduğum (ADAÇ) Adalet Çalışanları Birliği Eğitim, Kültür  ve Sanat Derneği olarak diyoruzki resmi mi yapıyorsunuz?  yoksa sesinizmi güzel? Belkide bir enstrüman çalıyorsunuz, ahşap veya  taş boyamamı yapıyorsunuz? Belki boncuk işi belki çinicilik, Şiir veya kitap yazıyor olabilirsiniz veya sporun her hangi bir dalı ile uğraşıyor olabilirsiniz, yada bilinmeyen başka bir hüneriniz var, haat evinizde hayvanda besliyor olabilirsiniz. Bunları  ADAÇ ailesi ile paylaşmaya ne dersiniz, çalışmalarınızı daha çok insanın görmesini  maharetli ellerinizden haberdar olmasını istemezmisiniz?

Bunun için adac@org.tr adresini ziyaret ederek yapılan faaliyetlerden ve projelerden haberdar olabilir. @adacderneği youtbe kanalından, instagram ve Facebook hesabından takip edebilir ve daha fazla ilgi sahibi olabilirsiniz. Adalet çalışanlarını  bu güzel birlikteliklerinden dolayı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.

GHA-Süleyman Kollu

100 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle