Hoşgeldiniz  

Aday Adayı Velestin Bayburtlular Derneğini Ziyaret Etti

admin | 04 Aralık 2018 | Dünya, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Akhisar Belediye Başkan aday adayı Ali Velestin, Akhisar Bayburtlular Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

Akhisar Bayburtlular Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aydan Akkuş Akhisar’da Bayburt kültürünü yaşatmaya çalıştıklarını, Bayburtlular Derneği olarak çeşitli faaliyetlerde bulunduklarını ve sosyal projelere imza attıklarını belirtti. Halkımıza eşit ve adaletli bir hizmet anlayışı ile hareket edilmesi gerektiğini söyleyen Akkuş, Belediye Başkanının her zaman halkı ile iç içe olması ve onların görüşlerini alması gerektiğini vurguladı.

Bayburtlular Derneği Başkanı Aydan Akkuş ve yönetim kurulu üyelerinin sorunlarını dinleyen Velestin, yapacakları projeleri anlattı. İnsanımızın hak ettiği şekilde insanca yaşayabileceği bir şehir hayal ettiklerini dile getirdi. Göreve gelmeleri halinde ilişkilerin daha da geliştirileceğinin sözünü verdi. Kapılarının her konuda kendilerine sonuna kadar açık olacağını, her konuda görüş alış verişinde bulunacaklarını, birlik ve beraberlik içinde Akhisar’ı en güzel yerlere taşıyacaklarını ifade etti.

Dernek Başkanı Aydan Akkuş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ali Velestin’e başarılar diledi.

455 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle