Hoşgeldiniz  

AK Kadınlar ve AK Gençlik Babaların Gününü Kutladı

admin | 22 Haziran 2021 | Dünya, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Akhisar İlçe Kadın Kolları ve kendilerine eşlik eden Gençlik Kolları yöneticileri ile birlikte, Babalar Günü nedeniyle yalnız yaşayan babaları ziyarette bulundu.

AK Parti Akhisar İlçe Kadın Kolları Başkanı Burcu Bozbıyık ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri birlikte Akhisar’da yalnız yaşayan babaları ziyaret ederek babalar gününü kutladı. Pandemi kurallarına uygun olarak yapılan ziyaretlerde babalarla sohbet ederek gönüllerini aldılar.

Babalar Günü dolayısıyla hediyeler de takdim eden Kadın Kolları Başkanı Burcu Bozbıyık, ”pandemi tedbirleri gereği bir gün önceden  Akhisar’ımızda evlatlarından uzak yalnız yaşayan babalarımızı ziyaret ettik.Evlerimizin çınarları, elleri öpülesi fedakar babalarımızı hiçbir zaman unutmuyoruz. Sadece Babalar Günü’nde değil her zaman onların yanındayız. Evlatları için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, ömürleri boyunca evlatları için koşturan fedakâr babalarımızın babalar gününü tekrar kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı mutlu ve huzur dolu bir hayat dileriz”   şeklinde konuştu.

GHA/ Süleyman Kollu

37 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle