Hoşgeldiniz  

Ak Parti Akhisar’dan Polise Ziyaret

admin | 08 Nisan 2021 | Asayiş, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik Kolları ile birlikte Polis Haftası münasebetiyle Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran ve görevli polis memurlarını ziyaret etti.

İlçe Başkanı Füzün “  176 yıllık köklü bir mazi ve güçlü teşkilat yapısına sahip Türk Polisi Teşkilatımızın yıl dönümü tebrik ederim. Polis teşkilatı; huzurun, güvenliğin, hak ve özgürlüklerin korunması için fedakarca faaliyet gösteren gözde bir teşkilat olduğunu, tarih boyunca her zaman toplumun herkesi mi tarafında alkışlanan, dualarla desteklenen ülkemizin gurur kaynağı olmaya devam eden aziz teşkilattır. Emniyet teşkilatının Türkiye’de huzur ve güven ortamının sağlanmasında hayati önemi olan kurumlardan birisidir. Türk polisi bu köklü yapısıyla milletin asayişini, huzurunu, mal, can ve namus güvenliğini sağlamak, hak ve özgürlükleri korumak için fedakarca faaliyet gösteren, bu gayret ve fedakarlığıyla da milletin gözdesi haline gelmiş bir teşkilattır.

Tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına da, Allah’tan rahmet, onların yakınlarına da ,halen görev başında bulunan polislerimize de Polis haftası ve Polis günü vesilesiyle; minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun” dedi.

GHA/ Süleyman Kollu

74 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle