Hoşgeldiniz  

Ak Parti’den Hırsıza ve Belediye Başkanına Kınama!

admin | 12 Şubat 2022 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Akhisar ilçe  başkanlığı eski sigara fabrikası arazisinde usulsüz hurda satışı iddiaları konusunda yazılı bir açıklama yaptı.

Uzunca bir süredir kamuoyunu meşgul eden, eski sigara fabrikası  içindeki üniversite binalarını da kapsayan alandaki hurdaların çalınması, satışı iddiası muamma olmaya devam ederken konu ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yapan Ak Parti Akhisar İlçe Başkanlığı’ndan kınama geldi.

 

“AKHİSAR Kamuoyunun Dikkatine !!!

Son günlerde Akhisar’ın gündemini fazlasıyla meşgul eden Sigara  Fabrikası arazisinde Celal Bayar Üniversitesine tahsis edilen depodaki Akhisar Belediyesine ait kullanılabilir durumdaki malzemelerinin çalınıp hurda olarak  satılması  olayı hakkında ;

Konu ile alakalı süreç yargı makamları tarafından soruşturulmaktadır Yargı organlarının soruşturmayı adaletli bir şekilde yürütebilmesi için  konu hakkında olumlu ya da olumsuz bir yorumumuz ya da açıklamamız olmamıştır, olamaz!

Lakin Akhisar Belediyesinin makam araçları kullanılarak yapılan bu hırsızlığı sosyal medya üzerinden seviyesiz ve gerçek olmayan bir siyaset diliyle yapmayı her zaman tercih eden  Belediye Başkanı olayı manipüle etmeye çalışmaktadır.

Akhisar halkının dikkat etmesi gereken bir diğer konu da daha öncesinde Üniversite alanına yapılan üniversite binasının klima aksamları çalınmış  ve bina kablolarına kadar  tamamen yağmalanmıştır

Akhisar Ak Parti ilçe Teşkilatı olarak konunun takibini yapmaktayız. Akhisar halkının vergileriyle  alınan malzemeleri çalanı ve  sahip çıkamayarak çaldıran  Belediye Başkanı ve yönetimini kınıyoruz.”

HURDACILAR FİNK ATIYOR

Konu ile ilgili kınama, suçlama ve farklı iddialar atılırken koruma altında olması gereken alana hurdacı at arabalarının rahatça girdiği ve günün değişik saatlerinde atarabalarına yükledikleri hurdalarla sahadan çıkış yaptıkları görülmekte. Çevrede ahalisi de  bu araziye girerek ortalığı talan edenlerden şikayetçi.

GHA/ Süleyman Kollu

75 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle