Hoşgeldiniz  

Ak Partiden Kapalı Spor Salonu Müjdesi

admin | 24 Şubat 2022 | Asayiş, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Süleyman ŞAHİN , Gençlik ve Spor Bakanı Danışmanı Tolga Özençel , İl Spor Müdürü Yunus Öztürk İlçe Spor Müdürü Hasan Hüseyin Oktay’ın katılımıyla Akhisar’a yapılacak spor yatırımları konusunda incelemelerde bulundu.

Konu ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Füzün “ Akhisar’ımız geçtiğimiz dönemlerde spor alanında birçok başarı kazanmıştır. Akhisar Sporun Türkiye Kupası ve Süper Kupayı kazanması, Avrupa liglerine Akhisar’ın adının duyurulması, Güreş, Jimnastik  ve  Atletizmde ki dünya şampiyonluklarını Sayın Genel Müdür yardımcımıza anlattık. İlçemizin başarılarla dolu bir spor şehri olduğunu hatırlattık. Bu konuların hepsi göz önünde bulundurularak Akhisar’ımıza yeni müjdeyi veriyoruz. Şu anda eski stadyum alanında yaptığımız yeni projeye ek olarak yine aynı alanda bulunan ve yıkım kararı olan eski kapalı spor salonunun yıkılıp yerine modern ve daha kullanılışı bir KAPALI SPOR salonu yapımı sözünü aldık.

Yukarıda bahsettiğimiz bir çok başarıya imza atan Akhisar halkımızla birlikte yaptığımız bu yatırım da Akhisar’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

GHA / Süleyman Kollu

32 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle