Hoşgeldiniz  

Ak Parti’den Şampiyon Sporculara Ziyaret

admin | 01 Haziran 2021 | Dünya, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün ve Yönetimi olarak Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Atletizm kros şampiyonası yarışmalarından başarı ile ilçemize dönen takımızı antrenman yaptıkları Akhisar Şehir Stadyumunda ziyaret ettik.

26 Mayıs’ta Gaziantep’te yapılan Atletizm Geliştirme Projesi (AGP) il karmaları ve kulüpler arası Türkiye kros şampiyonasında U-16 erkekler 3 bin metre kros kategorisinde Akhisarlı atletler takım halinde Türkiye 3.cüsü, ferdi sıralamada Hasan Uzun Türkiye şampiyonu oldu. Ak Parti ailesi olarak bu başarılı sporcularımızı ve hocalarını tebrik etmek üzere ziyarette bulunduk. Ziyaretimizde ferdi sıralamada Türkiye 1.si olan Hasan Uzun kardeşimizin başarısını ödüllendirmek üzere hediyelerini taktim ettik.

Akhisar bir spor şehri olduğunu  yıllarca Ak Parti Belediyeciliğinde bizlere kanıtladı. Futbolundan, basketboluna, güreşçisinden, atletizm sporcusuna kadar nice başarılara imzasını attı. Çok değerli sporcularımız ve hocalarımızı var. İmkan verildiği halde nice başarılar kazanılabileceğini bizlere yıllarca kanıtlandılar. Hükümetimiz gençlerimize her türlü imkanı sunmaya devam edecek. Bizde Ak Parti ailesi olarak Akhisar’ın yeniden sporda başarılı olabilmesi ve yeniden başarılı sporcular yetiştirebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimize spor yapabilecekleri tesislerin projelerini hazırladık Akhisar halkı ile bunları zamanı geldikçe açıklamaya devam edeceğiz.

Tüm derece kazanan sporcularımızı ve onları yetiştiren çok değerli hocalarımızı tekrar tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

GHA/ Süleyman Kollu

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle