Hoşgeldiniz  

Akhisar, Atletizm Kros Takımı Yarışmasında 3. oldu

admin | 14 Ekim 2019 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan U-16, U-18 Bölgesel Kros Ligi yarışmaları 12 .10.2019 tarihinde Isparta ilinde düzenlendi.

Yarışmaya ilçemizi temsilen Gençlik ve Spor İlçe Karması kros takımız U-16 erkekler kategorisinde 30 puan alarak çeyrek finalde 3. Olmuştur.

Takımımız dereceye giren sporcuları:

*Mustafa Can AKBÜLEN                              Dr.Ahmet Tarık Sarı O.O.

* Hasan UZUN                                                 Ali Şefik O.O.

*Mehmet İLTER                                              Kayhan Ergun E.M.L.

* Ergün KOZU                                                  Atatürk O.O.

Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Hüseyin OKTAY, Milli Takım Antrenörü Nihat SARIDAĞ ve sporcuların ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada;  İlçe Müdürlüğümüz olarak atletizm branşını ve takımı desteklediğini belirtti.  Atletizmin zor bir branş olduğunu azimli ve disiplinli çalışmalarının sonucunda başarının geldiğini söyledi. Bundan sonraki Denizlide düzenlenecek olan Yarı Final  Müsabakalarına katılacak olan sporculara başarılar diledi.

Atletizm Kros Takımı antrenörü olan Nihat SARIDAĞ ise Akhisar atletizm tarihinde ilk kupamızı aldık. İlimizi temsilen Denizli’ de düzenlenecek olan Yarı Final Müsabakalarına gitmeye hak kazandık. Bu yarışma için çok çalıştık, inandık ve başardık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bize destek olan Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Hasan Hüseyin OKTAY’a, Akhisar Belediye Başkanımız Sayın Besim DUTLULU’ya, Başkan Yardımcısı Sayın Ekrem KAYSERİLİ’ye ve Ali Şefik Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni olan Sayın Erol TOPUZ’a teşekkür ederim.dedi. Yarı finalde takımımızın ilk üçe gireceğini ve Ankarada düzenlenecek olan final yarışmaları için sonuna kadar çalışacağını belirtti. Tüm kurum ve kuruluşlardan sponsor olarak destek beklediğini söyledi.

GHA

368 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle