Hoşgeldiniz  

AKHİSAR BELEDİYESİ 500 GÜNLÜK HİZMETLERİNİ DUYURDU

admin | 24 Ekim 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi 500 günlük hizmetlerini duyurdu
Başkan Dutlulu’dan 500 gün raporu

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, göreve geldiği ilk 500 günde hayata geçirdiği hizmet ve projelerin tanıtımını yaptı.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, basın mensupları ve meclis üyeleri ile bir araya gelerek göreve geldiği ilk 500 günde hayata geçirdiği hizmet ve projelerin tanıtımını yaptı. Akhisar Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan ‘500 Günde Neler Yaptık?’ isimli tanıtıma Akhisarlı basın mensuplarının yanı sıra CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, CHP İl Başkanı Semih Balaban ve CHP Akhisar İlçe Başkanı Umut Çavuş da katıldı.

Geçen 500 günde hiçbir şekilde ayrımcılık yapmadan tüm Akhisar’ı kucakladıklarını ifaden eden Başkan Besim Dutlulu, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı ile siyasi parti gözetmeksizin Akhisar’ı, Akhisarlılarla birlikte yönettiklerini dile getirdi.

Belediyenin temel görevleri arasında yer alan alt ve üst yapı hizmetleri, park ve çevre düzenlemelerinin yanı sıra eğitim, sanat, spor, kültür, sosyal yardımlaşma ve pandemi sürecinde hayata geçirilen hizmetler hakkında detaylı bilgilendirme yapan Başkan Dutlulu konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Sizlere hizmet etmek, Akhisar’ı daha yaşanabilir modern ve çağdaş bir kent yapabilmek için bu yola sizlerin desteğiyle çıktık. Yürekten desteğiniz ve teveccühlerinizle Akhisar’ımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Desteklerini her zaman arkamda hissettiğim tüm Akhisarlılara çok teşekkür ederim.

“AKHİSAR’IN SORUNLARINA KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ”

2019 yılı Nisan ayından bu yana attığımız her adımda, aldığımız her kararda Akhisar’ın ve Akhisarlıların hizmet ihtiyacına yoğunlaştık. Nerede bir sorun varsa, var gücümüzle çözmeye çalıştık. Amacımız, Akhisar halkının kaynaklarını yine Akhisar halkına harcamak ve Akhisar’ın sorunlarına kalıcı çözümler üretmek oldu.  Bu yolculuğa aynı azim ve kararlılıkla devam ediyoruz.

Şeffaf, katılımcı ve sosyal belediyecilik anlayışını her çalışmamızda ilke edindik. 7’den 70’e herkesin sahiplenebileceği ‘halkın belediyesi’ olmak için çalışmalarımızı sürdürdük.

“Hayallerimizi, halkımızın desteğiyle gerçekleştiriyoruz”

Yola çıkarken parkları, yolları, sosyal tesisleri, yeşil alanları, hizmet binaları, eğitim alanları,  kültür ve sanat etkinlikleri ile 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizin konforlu bir yaşam sürdüğü çağdaş ve modern bir şehir hayal ettik.  Bu hayallerimizi, sizlerin de desteğiyle her geçen gün gerçekleştirmenin onurunu, gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu ve ebedi başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, güzel Akhisar’ımızı daha da yaşanabilir modern bir kent olarak gelecek kuşaklarımıza bırakmak için var gücümle çalışmaya devam edeceğime söz veriyorum. Her zaman elimden gelenin en iyisiyle yanınızda olacağım” dedi.

GHA/SK

162 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle