Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi iftar sofrası Cumhuriyet ve Hacıishak’da kuruldu

admin | 25 Nisan 2022 | Gündem, İslamiyet, Tüm Manşetler A- A+

Akhisar Belediyesi Ramazan ayı boyunca farklı günlerde farklı mahallelerde kurduğu iftar sofrası kapsamında ilk olarak Cuma günü Cumhuriyet Mahallesi’nde ardından Cumartesi günü ise Hacıishak Mahallesinde iftar sofraları kurdu.

İlk olarak Cuma günü Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde kurulan iftar sofrasına mahalle halkı büyük ilgi gösterdi. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu tek tek masaları gezerek vatandaşlara hayırlı ramazanlar diledi. Başkan Besim Dutlulu, “Cumhuriyet Mahallemizde kurduğumuz iftar soframızda halkımızla buluştuk; ettiğimiz dualarda ülkemiz ve Akhisar’ımız için birlik, beraberlik, huzur ve bereket diledik. Soframızı paylaşan, duamıza katılan tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar” dedi.

Ardından Cumartesi günü Hacıishak Mahallesi sakinleri ile Nida Camii yanında kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Besim Dutlulu, “Ramazan’ın bereketini paylaştığımız iftar sofralarımızın bu akşamki durağı Hacıishak Mahallemizdi. Gülüşleri ile soframızı bereketlendiren çocuklarımıza, emeği geçen ve iftarımıza katılan herkese teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileğiyle” dedi.

 

9 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle