Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi kapalı işçi durak sayısını 5’e çıkarttı

admin | 17 Aralık 2020 | Asayiş, Genel, Gündem, Teknoloji, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi kapalı işçi bekleme noktaları oluşturmaya devam ediyor. Akhisar Organize sanayi bölgesi, Akhisar Zeytin İhtisas sanayi bölgesi, Manisa organize sanayi bölgesinde onlarca fabrikada çalışan ve ulaşımda iş yerlerinin servisini kullanan binlerce çalışanın sıcak ve soğuktan etkilenmeden servis beklemelerini temin edildiği uygulama işçilerden büyük takdir topluyor. Özellikle yağışlı, soğuk ve aşırı sıcak havalarda işçilerin güvenle sığındığı kapalı bekleme noktaları servis bekleme noktalarının birçoğuna kuruldu.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun önem verdiği projeler arasında yer alan kapalı işçi bekleme noktalarının sayıları gün geçtikçe artıyor.Son yapılan bekleme noktaları ile sayı   5’e çıktı.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun seçim vaatleri arasında yer alan ve ilçedeki işçileri kış mevsiminde soğuktan yaz mevsimde ise sıcaktan koruyan kapalı işçi bekleme noktalarının sayısı 5’e çıktı. Göreve gelir gelmez kentteki fabrika işçilerinin yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalarına devam Başkan Besim Dutlulu, ilk olarak Akhisar’da birçok işçinin kullandığı lise kavşağına, içerisinde kliması bulunan yaklaşık 25 metrekarelik Servis Bekleme Noktası yapıldı.

Efendi Mahallesi’nde çınarlı kapı mevki, Cumhuriyet Mahallesi’nde havuzlu kahveler mevki, Kethüda Mahallesi’nde Lise kavşağı, Reşatbey Mahallesi Tütüncü Kız Heykeli ve Süleymanlı Mahallesinde ise eski belediye önünde Servis Bekleme Noktaları faaliyete geçti.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TEK TEK GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Yaptığı hizmetlerle her zaman işçi ve emekçilerin yanında olan Başkan Besim Dutlulu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Verdiğimiz sözleri tek tek gerçekleştiriyoruz. İşçi ve emekçilerimizi kışın soğuktan yazın da sıcaktan koruyan kapalı servis bekleme duraklarımızın sayısını çoğaltıyoruz” ifadelerini kullandı.

GHA/ Süleyman Kollu

261 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle