Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi kentin her noktasında asfalt çalışmalarına hız verdi

admin | 28 Nisan 2022 | Gündem, Tüm Manşetler A- A+

Akhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler havaların da ısınması ile asfalt çalışmalarına hız verdi. Akhisar Belediyesi ekipleri ilk olarak kırsalda çalışmalarına başlarken Beyoba Mahallesi Dallıtepe mevkii mesire alanına giden yolda soğuk asfalt çalışmalarını tamamladı. Belediyenin sıcak asfalt ekibi ise Reşatbey, Ulucami ve Atatürk Mahallelerinde altyapı kaynaklı yol bozukluklarına müdahaleye devam ediyor.

Asfalt çalışmalarının kentin her noktasında aralıksız sürdüğüne dikkat çeken Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Asfalt çalışmalarımız kentimizin her noktasında aralıksız sürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Reşatbey, Ulucami ve Atatürk mahallelerinde, altyapı çalışmaları kaynaklı yol bozukluklarına müdahale ederken, Hüsnü Kahraman Kültür Parkı gölet alanında oluşturulan otoparkta sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Beyoba Mahallesi Dallıtepe mevki mesire alanına giden yolda soğuk asfalt çalışmalarını tamamladı. Çalışmalarımıza plan ve program dahilinde var gücümüzle devam edeceğiz” dedi.

3 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle