Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi Kış Futbol Okulu sona erdi

admin | 24 Aralık 2019 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi tarafından oluşturulan kış futbol okulu törenle sona erdi. Ekim ayında başlayan Güz dönemi kış futbol okulu Aralık ayı sonu itibari ile 3 aylık futbol eğitimi sona erdi. 2007 ve 2014 yılları arası doğumlu yaklaşık 70 öğrencinin eğitim gördüğü kış futbol okulunun 2.dönemi Şubat ayında başlayacak ve yine 3 ay sürerek Nisan ayı sonunda son bulacak.

Çocukların futbolu severek spor yapma alışkanlığını arttırmayı hedeflediklerini belirten futbol okulu sorumlusu Bayram Ali Kaya, “Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’nun talimatları ve yoğun istekler doğrultusunda başladığımız ilk dönem kış futbol okulumuz çok verimli ve sağlıklı geçti. Hafta sonları saat 10.30 ile 12.00 arasında verdiğimiz eğitimler sonunda gençlerimiz futbolun tüm inceliklerini öğrendiler” dedi.

Kış Futbol Okulu Sorumlusu Bayram Ali Kaya önderliğinde yapılan çalışmalarda Mahir Çeneli, Ercan Yağcı, Şentürk Karabak, Mustafa Başarır, Önder Arık, Bekir Gülfidan ve Harun Tayfun görev yaptı.

Kapanış törenine katılan Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili yaptığı açıklamada, “En iyi yatırım geleceğe yönelik yatırımlardır. Akhisar Belediyesi olarak geleceğimiz olan gençleri hem bedenen hem de ruhen yetiştirmek zorundayız. Bu emekler şehrimiz geleceğine de faydalı olacaktır. Başta antrenörlerimiz ve aileleri olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

GHA

258 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle