Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi, Proje Eğitimini tamamladı

admin | 23 Haziran 2021 | Dünya, Eğitim, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen ve T.C. Zafer Kalkınma Ajansı tarafından 2020 yılı teknik destek programı kapsamında desteklenen Proje Yazma Eğitimi’ni tamamlayan belediye çalışanlarına sertifikaları Belediye Başkanı Besim Dutlulu tarafından verildi.

10-13 Haziran 2021 tarihlerinde Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi toplantı salonunda Eğitmen Bahadır Başkonuş tarafından verilen eğitim sonrası Akhisar Belediyesi Encümen Salonu’nda Belediye Başkanı Besim Dutlulu ile bir araya gelen ekibe sertifikaları Başkan Besim Dutlulu tarafından verildi. Eğitim sonrası Akhisar Belediyesi’nin yaralanabileceği hibe ve fonlardan destek alabilmek için çalışacak ekip, ulusal ve uluslararası projelere başvuru yapabilecek.

Gelecek destek ve hibelerle Akhisar’a artı sağlanacağını belirten Başkan Besim Dutlulu, “Belediye personelimiz artık daha çok çalışacak, üretecek ve hizmetleri projelendirerek şehrimize artı sağlayacak. Eğitimler tamamlandı; şimdi sırada üretme aşaması var. Arkadaşlarımızın güzel işler başararak, şehrimize faydalı işler yapacaklarına inanıyorum. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

GHA / Süleyman Kollu

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle