Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi TSM korosundan muhteşem yaz konseri

admin | 19 Ağustos 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Koro konseri Akhisarlılara unutulmaz bir gece yaşattı.

TRT Ses Sanatçılarından Göksenin Çakmak’ın sunuculuğunu yaptığı, Kanun sanatçısı Şef Erol Gönüldaş yönetiminde ve TRT sazları eşliğinde, Akhisar Belediyesi katkılarıyla, Gölet Amfi Tiyatro’da düzenlenen konserde Akhisarlılar müzik dolu unutulmaz bir gece yaşadı.

Yaklaşık 3 saat süren Akhisar Belediyesi TSM Korosu ve misafir sanatçı TRT İstanbul Radyosu Ses sanatçısı Ayşen Birgör’in konseri İzmir Marşı ile son buldu.

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu’nun da katıldığı konserin sona ermesiyle sahneye çıkan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Musiki Derneği Başkanı Erdoğan Çatılı ve Ramiz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bircan Taşkınlar,  TRT İstanbul Radyosu ses Sanatçısı Ayşen Birgör’e birer buket çiçek takdim ettiler. Belediye Başkanı Besim Dutlulu yaptığı açıklamada, “Çok güzel ve çok keyifli bir gece yaşadık, bizlere bu geceyi yaşatan sahnedeki herkese çok teşekkür ediyorum. Uzun bir pandemi ardından özlem giderdik; inşallah bundan sonra daha sık buluşacağız. Bu akşamın olmasında emeği geçen Ramiz ailesine çok teşekkür ediyorum. Büyük emekleri olan Erdoğan Çatılı başkanımıza da ayrıca özel bir teşekkür etmek istiyorum. En büyük teşekkürü de siz değerli Akhisar halkına ediyorum. Hep birlikte şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz.”  ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

64 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle