Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesinden Vefa Örneği…

admin | 11 Mayıs 2020 | Genel, Gündem, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Covid-19 salgınında en ön safta tüm takdirlerin üzerinde gayret gösteren sağlık çalışanlarına bir vefa örneği de Akhisar Belediyesinden geldi. İzmir’de İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde çalışan Tıbbi Sekreter Aysu Alağaçlı´nın mesajıyla harekete geçen Akhisar Belediyesi alkışı hak eden bir vefa örneği gösterdi. Mesajında mücbir sebeplerden dolayı anneler gününde annesine ulaşamadığını, görüşemediğini, kendisi için annesine çiçek götürmelerini isteyen sağlık çalışanının isteğini emir telakki eden Akhisar Belediyesi anneler gününde güzel bir çiçek buketi ile sağlık çalışanının annesini evinde ziyaret etti.

Akhisar Belediyesi ekipleri,  Akhisar Hürriyet Mahallesinde yaşayan 77 yaşındaki  Bilgi Çetinkaya´nın Anneler Günü´nü kutladı. Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, hazırladıkları çiçek buketini emekçi sağlıkçı anne Çetinkaya´ya teslim ederek  “Yaşadığımız bu süreçte halk sağlığı için fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımızın annelerinin Anneler Günü´nü kutlarız” diye konuştu.

“TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN ANNELERİNİN ANNELER GÜNÜ´NÜ KUTLARIZ”

İzmir´deki kızı adına çiçeği teslim eden Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, “Akhisar Belediye Başkanımız Besim Dutlulu´nun talimatları ile geldik. İzmir´de sağlık çalışanı olarak çalışan ve bu sebepten sizleri ziyarete gelemeyen kızınız belediyemize ulaşarak bir talepte bulundu. ‘Lütfen anneme çiçek götürerek benim adıma anneler gününüzü kutlar mısınız´ diye ricada bulundu. Biz de bu ricayı kıramadık ve onun adına size çiçek getirdik. Anneler Günü´nüz kutlu olsun. Bu vesileyle yaşadığımız süreçte halk sağlığı için fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın annelerinin Anneler Günü´nü kutlarız” dedi.

“HAYATIM BOYUNCA UNUTMAYACAĞIM”

Belediye ekiplerini karşısında görünce oldukça duygulanan ve bu güzel davranıştan dolayı teşekkürlerini ileten emekli sağlıkçı Bilgi Çetinkaya,  “Kızımı ve damadımı çok seviyorum. Onlar da zorlu bir süreçten geçiyor. Aylardır görüşemiyoruz. Bu güzel sürpriz beni çok mutlu etti. Hayatım boyunca unutmayacağım.  Vesile olan Akhisar Belediyesi´ne çok teşekkür ediyorum. Akhisar Belediye Başkanımıza ve başkan yardımcılarımıza da bu jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.

“BELEDİYEMİZ BİZLERİ GURURLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR”

Çok mutlu olduğunu ve duygulandığını ifade eden Aysu Alağaçlı, “Bir sağlık çalışanı olarak o kadar memnun oldum ki anlatamam. Annemi görmeyi çok istiyorum ama biliyorsunuz çalıştığımızdan dolayı görüşmemiz imkansız. Akhisar Belediyesi´ne, Belediye Bakanımıza, yardımcılarına ve bütün çalışanlarına minnettarım. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık personelleri adına sizlere selamlarımızı iletiyorum, bütün arkadaşlarım ile birlikte. Çok çok teşekkür ederim benim kırmadığınız için çok mutlu oldum gerçekten çok duygulandım. Akhisar Belediye´miz bizleri gururlandırmaya devam ediyor” dedi.

 

71 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle