Hoşgeldiniz  

AKHİSAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ ATLETİZM KURSİYERLERİ BAŞARILARINA BİR YENİSİNİ EKLEDİ..

admin | 13 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

7-8 Eylül 2019 tarihinde Balıkesir’de düzenlenen 11.uluslararası İsmail Akçay Yarışmalarında kızlar 800 metre kategorisinde Şehit hasan Acar Ortaokulu öğrencisi İrem ÖZTÜRK 1., yine Şehit Hasan Acar Ortaokulu 7.sınıf öğrencisi Nazife TUNCEL 2.; Erkekler 800 metrede Ali Şefik Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Hasan UZUN 1., Doktor Ahmet Tarık Sarı Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Mustafa Can AKBÜLEN 2.olmuştur. Atletizm Milli takım antrenörü de olan Nihat SARIDAĞ öğrencilerin öğreticiliğini üstlendi. Ve “çok çalıştık ve emeklerimizin karşılığını aldık. Bu başarıda emeği ve desteği büyük olan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Bizlere destek olundukça daha güzel başarılar elde etmeye devam edeceğiz” dedi.

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM: Akhisar’da 7’den 77’ye tüm vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı devam ediyoruz. Akhisarımız’ı gerek yerelde gerekse genelde en iyi biçimde temsil etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bazen sosyal bir etkinlik, bazen bir konser, bazen bir proje, bazen spor müsabakaları ile karşılık buluyor. Bizler Usta Öğreticimiz ve hocamız Nihat SARIDAĞ ve kıymetli öğrencilerimize her türlü kolaylığı gösterip çalışmaları için gerekli zemini hazırladık, onlar gayret ettiler ve dereceye girdiler. Tüm öğrencilerimizi ve usta öğreticimizi kutluyoruz .Onların yetişmelerinde emeği olan okullarımıza ,idarecilerimize ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz. Bizler Halk Eğitimi Merkezi ailesi olarak dereceye girsin ya da girmesin, başarılı olsun  ya da olmasın tüm gençlerimizin hatta vatandaşlarımızın bir spor dalı ile uğraşmalarını istiyor, çalışmalarımızı da bu doğrultuda devam ettiriyoruz. Daima tüm amatör spor dallarımızın yanında olacağız ve çok daha güzel başarıları birlikte elde edeceğiz.” dedi.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM öğrencileri ve öğretmenlerini  Akhisar Halkı adına ağırlayarak teşekkürlerini iletti.

GHA

 

285 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle