Hoşgeldiniz  

Akhisar Kadın Kooperatifinden 8 Mart semineri

admin | 09 Mart 2022 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Haber Merkezi

Akhisar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi öncülüğünde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla “Ortak Bir Yaşam İçerisinde 8 Mart” isimli düzenlenen seminerde Aile Danışmanı Özcan Gündoğan misafir konuşmacı olarak katıldı.

Akhisar Belediyesi Parkiçi Sinema Salonunda düzenlenen programın açılış konuşmasını Akhisar Kadın Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Ruhan Tatlıdil yaptı. Kadına ve emek mücadelesine adanmış bugünü ne yazık ki hala kadına şiddetin, eşitsizliğin, adaletsizliğin ve gölgesinde anmaya devam ettiklerini belirten Tatlıdil, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü tarihçesi hakkında bilgiler verdi. Kadına değer vermenin geleceğe yapılacak en büyük yatırımın olacağına dikkat çeken Kadın Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Ruhan Tatlıdil, kadınların hayata daha fazla katılmaları daha aydınlık bir geleceğe ulaşmanın yegane koşulu olduğunu ifade etti.

Seminerde konuşan Aile Danışmanı Özcan Gündoğan, bazı bilimsel deneylerin açıklamalarını yaparken günümüzdeki çiftlerin yaşadığı sorunlar ve buna bağlı olabilecek nedenlerden bahsetti. Program sonunda Kooperatif Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Dilek Boz, günün anısına Aile Danışmanı Özcan Gündoğan’a çiçek ve kooperatif tarafından üretilen ürünlerden takdim etti.

 

11 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle