Hoşgeldiniz  

AKHİSAR MÜFTÜLÜĞÜ DAİMA SAĞLIK KAHRAMANLARININ YANINDA

admin | 15 Mart 2021 | Dünya, Genel, Gündem, İslamiyet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu ve Akhisar Müftülüğü Personel Şefi Hasan Uçmak, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erol Karaca’yı, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Öznur Bambal’ı  ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Bütün dünyanın mücadele ettiği salgınla boğuşan kahraman sağlık çalışanları, kimi zaman ailelerinden uzak kaldı, kimi zaman enfekte oldu, kimi zaman da çalışma arkadaşlarını şehit verdi. Fedakarca çalışan sağlık ordusu, Akhisar Müftülüğü tarafından unutulmadı.

“Pandemiyle mücadele ederken canla başla çalışan, her türlü fedakarlıktan kaçınmayan sağlık ordumuza minnettarlığımızı buradan tekrar ifade ediyorum” diyen Müftü Türkmenoğlu:

“Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 sürecinde gösterdikleri üstün gayret ve özveri, çok ulvi ve her türlü takdirin üstünde. Bu vesileyle bizlere bu güveni aşılayan, cesaretleri ve fedakarlıklarıyla milletimize ve insanlığa hizmet eden tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Salgına karşı çalışmalarını cesaret ve kararlılıkla sürdüren sağlık ordumuzun kıymetli neferlerine ve fedakar ailelerine minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Görevleri başında şehit olan kahraman sağlık çalışanlarımıza Rabbim rahmetiyle muamele eylesin, yakınlarına sabırlar versin. Tedavileri devam edenlere Allah’tan şifa diliyorum. Allah’ımız hepsinden razı olsun, kahraman sağlık ordumuza gayretler versin.” diye konuştu.

GHA/Süleyman Kollu

106 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle