Hoşgeldiniz  

AKHİSAR MÜFTÜLÜĞÜNDEN YAŞLILARA MORAL ZİYARETİ 

admin | 13 Kasım 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Müftülüğü Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle hafta boyunca çeşitli etkinliklerle gül dağıtımında bulunmuştu. Etkinliklerine farklı mecralarda devam eden ilçe müftülüğü bu gün de Akhisar Huzur Evi’nde gönülleri mest eden bir etkinliğe imza attı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti, tasavvuf musikisi dinletisi, gül dağıtımı ve ziyaretten oluşan etkinlik huzur evi sakinlerinin gönlünü kazanıp, yüzünü güldürdü.

Huzur evi sakinleri tasavvuf musikisiyle ruhlarını, dağıtılan güllerin güzelliği ile gözlerini dinlendirdi. Etkinlik boyunca huşu ve huzurla programı takip eden yaşlılar etkinlikte duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Huzur evi müdürü Suudi Arslan’a, ilçe müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’na ve müftülük personeline  yapılan etkinlikte dolayı teşekkür eden yaşlılar, bu tür etkinliklerin devam etmesinden memnuniyet duyacaklarını belirttiler.

Program İlçe Şube müdürü Kamil AYVAZ ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle  başladı.  Grup Devran’ın tasavvuf dinletisininin ardından  İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu Mevlid-i Nebi Haftası teması olan Peygamberimiz ve Aile konulu konuşmasını gerçekleştirdikten sonra yapılan dua ile program son bulundu. Programda sonra İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu ve müftülük personeli katları dolaşarak yatan yaşlılara gül dağıtımında bulundu.

# GHA / Süleyman Kollu

256 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle