Hoşgeldiniz  

AKHİSAR TÜGVA´YA SEYDİ ŞİMŞEK ATANDI

admin | 16 Şubat 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ´nın Akhisar temsilciliği ne Seydi ŞİMŞEK atandı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ´nın Akhisar temsilciliği ne Seydi ŞİMŞEK atandı.

Seydi ŞİMŞEK genel merkezlerine kendilerine bu göreve layık gördükleri için şükranlarını sunarken, “Her yaşa,her kitleye hitap edilebilecek kadar çok kapsamlı, denetlenebilir şeffaf bir yeni nesil gençlik vakfımızın Akhisar´daki gençlerimiz için yeni bir heyecan ve aksiyon sağlayacağından eminim.” dedi.Akhisar TÜGVA Başkanı Seydi açıklamasında şu ifadelere yer verdi.”Öncelikle genel merkezimizin bizlere bu kutlu görevi layık gördükleri için şükranlarımı sunarım. Manisa İl başkanımız Sayın İbrahim Çelik bey´e bu vazifeyi şahsımıza tevdi etmelerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Hayırlı bir görev teklif edildiği zaman bu görevi kabul etmekte hayır ve bereket olduğunu bilerek çalışmalarımıza başladık. (TÜGVA) Türkiye Gençlik Vakfı gençlerimize özgüven aşılamak, onların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek, yerli ve milli bir tavır kazanmalarını sağlamak için çalışmalar yürütmektedir.

Her yaşa ve her kitleye hitap edilebilecek kadar çok kapsamlı denetlenebilir şeffaf bir yeni nesil gençlik vakfımızın Akhisar´daki gençlerimiz için yeni bir heyecan ve aksiyon sağlayacağından eminim ayrıca Akhisar´daki dernek ,vakıf ,stk ,kurum ve kuruluşlar ile uyumlu bir şekilde çalışma içinde olacağız.

Rabbim bizleri hayır içinde koşanlardan eylesin.Çıktığımız bu yolda Rabbim bizlerin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

GHA-Süleyman Kollu

84 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle