Hoşgeldiniz  

Akhisar Ziraat Odasından 10  Ocak Kutlaması

admin | 10 Ocak 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Ziraat Odası başkanı Ahmet Akbuğa ve ziraat odası çalışanları gazetemizi ziyaret ederek 10 ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Gazeteciliğin ve özellikle yerel medya mensupları olarak Akhisarlı gazetecilerin yılın her gününde mesai gözetmeksizin şehre dair haberleri okuyucularla buluşturmak için çalıştığını belirten Akbuğa basının şehrin ortak aklının oluşmasındaki rolünün büyük olduğunu belirtti.

Akbuğa” Ziraat odası olarak bizler her şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde, arazilerde yılın birçok gününde saha çalışması yapıyoruz. Bu çalışmalarımızı en ücra mahallelerde ve arazide, tarlada bile takip edip halkın bilinçlenmesi, haberdar olması adına takip eden siz gazetecilere, zor şartlar altında bile haber yapma görevini yerine getirdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Gününüz kutlu olsun. Umuyoruz ki bundan böyle herkesi mutlu eden sizin de hoşnut olduğunuz haberleri yapmak durumunda olun” dedi.

Çiçek ve hediye takdimi yapan Ahmet Akbuğa ve ekibine teşekkür eden Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Fatma Kayak Kollu, bu özel günde hatırlanmak güzel. Zor veya kolay şartlar ne olursa olsun muhabirin görevi haberi yapmak, haber vermektir. Ben tüm çalışanlarımız adına sizlerin bu gün gösterdiğiniz farkındalık ve söylediğiniz iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum”dedi

Ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

GHA

 

455 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle