Hoşgeldiniz  

AKHİSAR’A ZİYARET

admin | 10 Eylül 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Akhisar ilçesine bağlı İnönü Mahalle Muhtarı Figen Karabulut’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Muhtar Karabulut’a Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ve hediyelerini ileten Daire Başkanı Çakır, ilçede yürütülen çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgiler verdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Akhisar ilçesine bağlı İnönü Mahalle Muhtarı Figen Karabulut’a bir nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Çakır’a Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin de eşlik etti. Muhtar Karabulut’a Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamını ve hediyelerini ileten Daire Başkanı Çakır, il genelinde yürütülen çalışmaların takibi noktasında 17 ilçede de sık sık ziyaretler gerçekleştirerek muhtarlarla sürekli diyalog halinde olduklarını belirtti.

“Allah Cengiz Başkanımızı başımızdan eksik etmesin”

İnönü Mahalle Muhtarı Figen Karabulut, yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ileterek, “Başkanımızın bana gönderdiği hediyeler beni gerçekten çok duygulandırdı. İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanımız Serpil hanımla bir önceki toplantımızla Cengiz Başkanımıza selamlarımı iletmiştim. Geri dönüşü çok güzel oldu. İlçemizde yeni prestij cadde çalışmaları başladı. Şehit Necdi Şentürk Parkında da yeni projenin müjdesini aldım. Ben çok mutluyum. Allah Cengiz Başkanımızdan razı olsun, başımızdan eksik etmesin. En yakın zamanda başkanımızla görüşmek ve tanışmak istiyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi

28 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle