Hoşgeldiniz  

AKHİSAR´DA DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI ÖZEL ARAÇLARLA YAPILIYOR

admin | 25 Mart 2020 | Dünya, Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi, Koronavirüs salgınına karşı tedbir amacıyla gün boyunca yaptığı yol dezenfekte çalışmalarına gece de devam ediyor.Akhisar Belediyesi, Koronavirüs salgınına karşı tedbir amacıyla gün boyunca yaptığı yol dezenfekte çalışmalarına gece de devam ediyor. Türkiye´de sınırlı sayıda olan özel dezenfekte aracıyla çalışmalarını sürdüren Akhisar Belediyesi, halk sağlığı için aralıksız çalışıyor.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu´nun talimatları doğrultusunda oluşturulan özel ekipler, kent genelinde gerçekleştirdiği yol dezenfeksiyon çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesi, Efendi Mahallesi, Ragıpbey Mahallesi ve Paşa Mahallesi ile devam etti. Gerçekleştirilen dezenfeksiyon çalışması kapsamında ekipler, cadde ve sokaklar başta olmak üzere çöp konteynerleri ve ortak kullanım alanlarını dezenfektan sıvılar ile dezenfekte etti. Türkiye´de sınırlı sayıda olan özel dezenfekte aracıyla çalışmalarına devam eden Akhisar Belediyesi, koronavirüse karşı etkin bir mücadele ortaya koyuyor.

Gece gündüz kent genelinde aralıksız devam eden dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra belediye binası, kamu kurumları, sağlık kuruluşları da yüksek düzey ekolojik dezenfektan uygulaması yapılarak dezenfekte edildi. Vatandaşlar, çalışmalardan dolayı belediye çalışanlarına ve Belediye Başkanı Besim Dutlulu´ya teşekkürlerini iletti. Başkan Besim Dutlulu, halk sağlığı için çalışmaların aralıksız süreceğini söyledi.

DHA

284 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle