Hoşgeldiniz  

AKHİSAR´DAN GENEL MÜDÜR BAŞARAN´A ZİYARET

admin | 12 Mart 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ile Sünnetçiler Mahalle Muhtarı Ceyhun Kılınç ve Bekirler Mahalle Muhtarı Fuat Kabayel´i makamında ağırladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Şehnaz Başaran´ı, Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş, Sünnetçiler Mahalle Muhtarı Ceyhun Kılınç ve Bekirler Mahalle Muhtarı Fuat Kabayel ziyaret etti. Dernek Başkanı Gümüş ve mahalle muhtarları kendilerini makamında ağırlayan Genel Müdür Başaran´a teşekkür etti. Akhisar ilçesine bugüne kadar birçok yatırım yapıldığını belirten Gümüş, MASKİ´nin çalışmalarından memnun olduklarını söyledi.

MASKİ mahallelerin ihtiyaçlarını karşılıyor

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran da, ziyaretçilerine teşekkür ederek, “İlçe ayrımı yapmaksızın önemli yatırımları hayata geçirdik. Altyapıdan içme suyu teminine kadar mahallelerimizdeki ihtiyaç durumuna göre çalışmalar yürüttük. Sünnetçiler Mahallemiz 154 Mahalle Projesi kapsamında altıyla üstüyle yenilendi. Bekirler Mahallemizin içme suyu deposunun tadilatını yaptık, dere yatağını temizledik. Vatandaşlarımıza yaptığımız yatırımlar hayırlı olsun” dedi.

Haber Ajansı

264 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle