Hoşgeldiniz  

AKHİSARGÜCÜ’NDEN AŞURE HAYRI

admin | 01 Eylül 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisargücü Spor Kulübü, Muharrem ayı münasebetiyle kulüp binası önünde aşure hayrı düzenledi.

31 Ağustos Salı günü saat 12.00’de, Şehit Necdi Şentürk Parkı karşısı, İsmail Bahri Bey Caddesi üzerindeki kulüp binası önünde gerçekleştirilen aşure hayrı, din görevlisi Yeni Gülruh Cami Müezzini Eşref Rami Tavşancı’nın duası ile başladı. Okunan duanın akabinde Akhisargücü Kulüp Başkanı Nihat Uz, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Adalet ve Kalkınma Partisi Akhisar İlçe Başkanı Fatih Füzün aşure kazanının başına geçerek ilk kepçeyi doldurdular.

Katılımcılar arasında Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve yardımcıları,   Adalet ve Kalkınma Partisi Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı Fatih Füzün ve yönetimi, kulüp bünyesindeki sporcular, Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz, yönetimi ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Konu üzerine konuşan Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz “Muharrem ayı dolayısıyla aşure hayrımızı gerçekleştirdik. Yönetim kurulumuz ile bir araya gelerek kulüp binamız önünde aşure hayrı düzenlemenin daha iyi olacağı kararını aldık. Katılım gösteren tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Sağolun.” dedi.

82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle