Hoşgeldiniz  

Akhisargücü’ne Federasyondan Davet…

admin | 22 Haziran 2020 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisargücü Kadın Voleybol Takımı gelecek sezon TVF Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele edecek.

Akhisar’da adını başarıları ile duyuran Akhisargücü Spor Kulübü’nün başarıları ses getirmeye devam ediyor. Birçok ailenin çocuklarının başarısı ile gurur duymasına vesile olan Kulübün başarısına  Türkiye Voleybol Federasyonu da kayıtsız kalmadı.

Türkiye Voleybol Federasyonundan Akhisargücü Spor Kulübüne Kadınlar 2. Ligine katılım için davet geldiğini basına yaptığı yazılı açıklama ile duyuran Akhisargücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.

Akhisargücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uz “Voleybol Erkekler 2.Ligde varız. Basketbol Erkekler Bölgesel Ligde varız. Futbolda 2.Amatörde varız. Yeni sezon planlamasında TVF ‘den gelen davet üzerine Kadınlar Voleybol 2. Lige katılım sağlamak üzere çalışmalara başladık. Ümit ediyoruz ki Covid-19 salgını sonrası normalleşme adımlarında başlayacak Lig mücadelesinde Voleybol kadınlar ve erkeklerde Ulusalda Akhisarımızı en iyi şekilde Temsil edeceğiz. Akhisargücü Spor Kulübü her geçen gün her şeye rağmen belirlediği hedefler doğrultusunda emin adımlarla yürümektedir. Hocalarımıza, sporcularımıza inanıyor ve güveniyoruz. Bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz”dedi.

GHA / Süleyman Kollu

542 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle