Hoşgeldiniz  

Akhisarımızı Festivaller Şehri Yapacağız…

admin | 01 Mart 2019 | Genel, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel sivil toplum kuruluş temsilcileri ve oda başkanlarını ziyaret ederek akhisarla ilgili yapılmasını planladıkları projeleri paylaştı.

Eryüksel  Akhisar Lokantacılar Köfteciler ve Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Güney ve yönetimini makamında ziyaret ederek odanın faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Eryüksel gastronomi turizmi ile ilgili görüşlerini paylaşarak, “Akhisarımızı festivaller şehri yapacağız”dedi.

Eryüksel, göstermiş olduğu ilgi, alaka ve misafirperverlikleri için Pınar Güney’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi. Akhisarın zengin bir mutfak kültürüne sahip olduğuna vurgu yapan Eryüksel  gastronomi turizmi açısından çok güzel ve büyük bir potansiyele sahip olduğunun altını çizdi. Eryüksel, kendi belediyecilik döneminde Akhisar’ın zenginliklerinin daha da değer kazanması için tanıtıma ve kaliteli hizmete önem vereceklerini, şehrin marka değerlerine sahip çıkacaklarını belirterek “Akhisarımızı festivaller şehri yapacağız” dedi.

GHA / Süleyman Kollu

561 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle