Hoşgeldiniz  

Akhisarlı Gördeslilerden Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya ziyaret

admin | 30 Mart 2019 | Dünya, Genel, Gündem, Kültür Sanat, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Gördesliler Kültür , Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nadir German ve yönetim kurulu üyeleri Akhisar’da 3 dönem, 15 yıldır Akhisar Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve görev süresi dolacak olan Salih Hızlı’yı makamında ziyaret ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Akhisarlı Gördeslilerin kültürünü yaşatma adına Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın büyük desteklerine şahit olduklarını ifade eden Gördesliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nadir German, “yaklaşık 2 yıl önce kurulmamıza rağmen bu kadar kısa bir süre içerisinde Belediye Başkanımız Salih Hızlı kültürümüzü yaşatma adına büyük destekler verdi. Son olarak kültürel buluşma adı altındaki etkinlik hem şehrimiz hem de Gördes’imiz adına önemli bir etkinlik oldu. Şehrin kültürel değerlerine sahip çıkıp, gelenekten geleceğe ortak kültürümüzü bozulmadan taşıyabilme adına bizlere verdikleri çok değerli desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, Belediye Başkanımız Salih Hızlı’ya bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.” dedi.

Ziyarete Gördesliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma derneği başkan, Nadir German, yönetim kurulu üyeleri Tahsin Aslan, Süleyman Kollu, Tuncay Çelik, Ali Aktaş, Fatih Bodur katıldılar.

GHA

498 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle