Hoşgeldiniz  

AKHİSARSPOR BÜYÜK BİR MARKA

admin | 07 Ağustos 2021 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Turizm ve tanıtım, Yerel Haberler A- A+

Akhisarspor teknik direktörü Muhammed Yılmaz Akhisarspr’un büyük bir marka olduğunu söyledi.

Akhisarspor teknik direktörü Muhammed Yılmaz ve ekibi Yılmaz Atabarut tesislerinde basın ile bir araya gelerek yeni sezon öncesi takım içi değerlendirme yaptı.
Konuşmasına geçtiğimiz günlerde vefat eden eski başkan Hüseyin Eryüksel’i anarak ve acılı ailesine baş sağlığı dileyerek başlayan Yılmaz; “Camia olarak üzüldük. Kulübe çok hizmet veren bir başkandı.” Dedi.
“Elimizden Gelenin Fazlası İle Birlikte Takım İçin Çalışıyoruz”
Yeni sezonda TFF 2. Lig beyaz grubunda mücadelece eden olan Akhsiarspor için yoğun tempo içinde olduklarını belirten deneyimli teknik adam; “Akhisarpsor için yönetim kurlumuz ile birlikte yoğun çalışma içindeyiz. Bütün taleplerimizi yönetim yerine getiriyor onlara çok teşekkür ediyorum. Ben işin takım boyutundayım. El ele verdik bu takım için elimizden gelenin fazlası ile birlikte takım için çalışıyoruz. Sezon hazırlıklarımız 23’ünde başladı. İki haftalık çalışmamızdan çok memnunum oyuncularım iyi.
“Nereye Çıkmamamız Gerektiğini De Biliyoruz”
Nerede olduğumuzu biliyoruz nereye çıkmamamız gerektiğini de biliyoruz. Bunu yapabilmek için bizim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var şehir olarak camia olarak birbirimizi anlamamız lazım. Kampın ilk bölümü Pazar günü bitecek oyunculara izin vereceğim Çarşamba günü Afyon’da toplanacağız. Orada kamp yapacağız. Saha çalışmalarını değerlendireceğiz. Oyuncu potansiyeline bakacağız. Oyun sistemine bakacağız.
“Vazgeçmeyeceğiz Biz”
Tek şey yapmayacağız vazgeçmeyeceğiz biz. Kötü oynayabiliriz ama vazgeçmeyeceğiz. Bunları oyuncularımıza aşılıyoruz. Herkesin arzu ettiği yerde ligi bitiririz. Çalışmalarımız bu yönde. Alt yapıdan 7- 8 oyuncu takıma kattık. Onları oyuna hazırlıyoruz. Şu an transferimiz kapalı açılır açılmaz bu konuda bir şey diyemem. Yönetimimize ayrıca teşekkür etmek istiyorum bize güvendiler görev verdiler. 25 yıldır bu işin içindeyim küme de düştüm şampiyonda oldum. Amacımızı hedefimizi biliyoruz kimin ne düşündüğü önemli değil biz ne düşünüyoruz.
“38 Oyuncudan 23 Tanesi Altyapı Oyuncusu”
Akhisarspor büyük bir marka. Şehrin dinamiklerinden maddi manevi desteğini bekliyoruz. Başarmak istiyorsak inanmak zorundayız. Bende oyuncuma onu aşılarım. 38 oyuncum var elimde ve 38 oyuncudan 23 tanesi altyapı oyuncusu. Altyapıdan birçok oyuncumuza talip var. Akhisarspor için ne yapabiliriz diye son dakikalara kadar çalışacağız.”dedi.

*GHA

79 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle