Hoşgeldiniz  

Aliya İzzetbegoviç MTAL İyilik Kulübü Öğrencileri alkışı hak ediyor…

admin | 17 Mayıs 2019 | Eğitim, Genel, Gündem, İslamiyet, Kültür Sanat, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Aliya İzzetbegoviç MTAL İyilik Kulübü Öğrencileri sosyal etkinliklerine devam ediyor. Her hafta bir etkinlik gerçekleştiren iyilik kulübü öğrencilerinin bu haftaki etkinliği iftar sofrasında engelli ve yaşlıların servisine yardım etmek oldu. Akhisar Sarıahmet Paşa Aşevinde ve eski belediye önünde sokak iftarı sofrasında yaşlı ve engellilerin servislerini yapan öğrenciler, vatandaşlardan takdir topladı.

On dört öğrenci ve sorumlu öğretmenin katıldığı etkinlikte öğrencilerin yaptıkları işten huzur duydukları, yüzlerindeki tebessümden okunuyordu. Öğrencilerin yaşlı ve engellilere yardım ettiğini gören vatandaşlar, övgü dolu sözlerle öğrencilere teşekkür ettiler.

İftar saatinden yarım saat önce başlayıp, yaklaşık bir saat süren etkinlik sonrasında hep birlikte bir sonraki etkinlikte buluşmayı planlayan iyilik kulübü Akhisarlılara da mesaj verdi.

Biz her zaman her yerde olmak isteriz. Ancak bizim olamadığımız yerlerde siz olur musunuz. Herkes birilerine iyilik yaparsa huzurumuz artar, mutlu oluruz. Kavgalar olmaz, kırgınlıklar olmaz. Bizim bir sloganımız var “iyilik denizinde yüzmek istiyorsanız. Bir iyilik yapın denize atın.”

GHA/ www.gundemakhisar.com

   

1118 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Aliya İzzetbegoviç MTAL İyilik Kulübü Öğrencileri alkışı hak ediyor… için 1 yorum

  1. Cemal dedi ki:

    Tebrik ederim mtal iyilik kulubu öğrencilerini.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle