Hoşgeldiniz  

Asfalt için yama robotu…

admin | 13 Mayıs 2022 | Akhisar belediye hizmetleri haberleri, Genel, Gündem, Teknoloji, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi, araç filosuna yeni bir iş makinesi daha ekledi

Akhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren asfalt serme makinesinin (Finişer) ardından şimdi de yeni alınan Asfalt Yama Robotu, çalışmalarına başladı.

Akhisar halkının belediyecilik hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için çalışmalarını sürdüren Akhisar Belediyesi, araç filosuna yeni bir iş aracı daha ekledi. Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatlarıyla alınan asfalt yama robotu çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

HEM YAZ HEM DE KIŞ ÇALIŞACAK

Asfaltın araç üzerinde bekleme ve donma süresini uzatan; çalışmaların da daha etkin ve profesyonelce yürütülmesini sağlayan asfalt yama robotu, yol bozukluklarına hızlı bir şekilde müdahale ederek, sorunları en aza indirecek. Hem yaz hem de kış aylarında da çalışma özelliği bulunan yama robotunun, öncelikle acil müdahale gereken noktalarda kullanılması planlanıyor.

“ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Asfalt yama robotu ile zamandan ve iş gücünden tasarruf edileceğini kaydeden Belediye Başkanı Besim Dutlulu; “Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için belediyemizin araç filosunu her geçen gün güçlendirmeye devam ediyoruz. Merkez ve kırsal mahallelerimizde yürüttüğümüz asfalt yama çalışmalarımıza önemli katkılar sağlayacak olan aracımızı şehrimize kazandırdık ve bugün itibariyle çalışmalarına başladı. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

GHA/ Süleyman Kollu

37 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle