Hoşgeldiniz  

ATSO VE ŞEKERBANK KOBİ´LERİ RAHATLATACAK FİNANSMAN ANLAŞMASI İMZALADI

admin | 23 Şubat 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank arasında Küçük ve Orta boy işletmelerin pandemi sürecinde ortaya çıkan finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen “İşinize Dost Kredi” protokolü imzalandı.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank arasında Küçük ve Orta boy işletmelerin pandemi sürecinde ortaya çıkan finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen “İşinize Dost Kredi” protokolü imzalandı. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası´nı ziyaret eden Şekerbank Akhisar Şube Müdürü Serdar Güvenir ve Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Mehmet Hasbolat ‘ı ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, ATSO Meclis Başkanı Feride Sakarya, ATSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Murat Tınazlı, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Erol Şirin, Avukat Sevgi Tetiker ve ATSO Genel Sekreter Vekili Mustafa Helvacıoğlu karşıladılar.

Şekerbank Akhisar Şube Müdürü Serdar Güvenir ve Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Mehmet Hasbolat “İşinize Dost Kredi” hakkında bilgilendirmeler yaptı.

“Şekerbank “İşinize Dost Kredi” ile zorlu pandemi döneminde KOBİ´ler için 36 aya kadar vade seçeneği ile 1,68 faiz oranı ve 500.000 TL´ye kadar ilk 12 aya kadar ana para ödemesiz kredi imkânı sunuyor.

İşinize Dost Kredi  ile 12-23 ay arası vadeli kullanımlarda  ilk 6 aya kadar, 24-36 ay vadeli kullanımlarda ise ilk 12 aya kadar anapara tahsilatı olmaksızın sadece faiz ödemeli olarak faydalanabileceklerdir.”

GHA-Süleyman Kollu

87 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle