Hoşgeldiniz  

ATSO’DAN ÖĞRENCİLERE EŞOFMAN TAKIMI

admin | 18 Kasım 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı için ihtiyaç sahibi 1050 öğrenciye Eşofman Takımı hediye etti.  ATSO da düzenlenen törende Eşofmanlar, ATSO Başkanı Dr.Mehmet Ulusoy tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer’e teslim edildi. Törene ATSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Mehmet Ulusoy ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Karaoğlan ve Mehmet Kantarlı katılırken, Milli Eğitim Müdürlüğü adına Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer katıldılar. 

Tören esnasında konuşan ATSO Başkanı Dr.Mehmet Ulusoy; “Bugün, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan ve yaklaşık 15 yıldır devam eden Uygulama ile her eğitim öğretim yılının başlangıcında, her Oda nın bulunduğu yerde ihtiyaç sahibi öğrencilerin Eğitim giderlerine katkı sağlamak amacıyla “Eğitim Yardımı” adı altında öğrencilere katkı sağlanmaktadır. Bu yıl da Odamız Yönetim Kurulunun aldığı kararla öğrencilere Eşofman takımı yardımı yapıyoruz. Bu günkü törende her okul tarafından belirlenen öğrencilere ulaştırılmak üzere hazırladığımız eşofmanları Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman Mermer’e teslim ediyoruz. ATSO olarak Eğitime ayrı bir önem veriyoruz. Bu nedenle Eğitime katkımız her zaman devam edecektir” dedi.

Törende konuşan Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer’de ” TOBB ve Akhisar Ticaret ve Sanayi Odamızın gelenek haline getirdiği eğitim yardımları ile her yıl yaklaşık 1000 öğrencimizin eğitim masraflarına katkı sağlanmış oluyor. Bu nedenle Eğitim camiası adına TOBB a ve Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyorum” dedi.

GHA

 

347 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle