Hoşgeldiniz  

Başkan Besim Dutlulu, Zabıta haftasını pasta keserek kutladı

admin | 07 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Zabıta Teşkilatı’nın 193’üncü kuruluş yıldönümünü zabıta ekipleri ile birlikte pasta keserek kutladı.

Akhisar Belediye Zabıta Teşkilatı’nın belediye ve vatandaşlar arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Başkan Besim Dutlulu pasta kesim töreninde yaptığı konuşmada, “Öncelikle hepinizin Zabıta Haftası’nı kutlarım. Belediyede yaptığım 6 aylık görev sürem boyunca ne öğrendin derseniz, en zor görevin sizin olduğuna şahit oldum. İşinizi düzgün ve severek yaptığınız taktirde her işte başarıya ulaşacağınızı düşünüyorum. Şu ana kadar da çok şükür beni mahcup etmediniz. Elinizden geldiği kadar mücadele ediyor, aynı bizler gibi özveri ile çalışıyorsunuz. Akhisar’ın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden görev yapan siz değerli mesai arkadaşlarımın Zabıta Haftası’nı kutlarım. İnşallah uzun yıllar hep birlikte şehrimize güzel ve başarılı hizmetlerde bulunuruz” dedi.

Kutlama programına Başkan Besim Dutlulu’nun yanı sıra Başkan Yardımcısı Ahmet Tınazlı, Meclis Üyeleri Ekrem Kayserili ve Ensar Muştu katıldı. Konuşmalarına ardından Başkan Dutlulu ile Zabıta ekipleri hatıra fotoğrafı çekildi.

GHA

285 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle