Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ÇELİK’TEN GÜVEN TAZELEYEN BAŞKANLARA TEBRİK ZİYARETİ

admin | 12 Mayıs 2022 | Gündem, Tüm Manşetler A- A+

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, yapılan kongreler ile güven tazeleyen Manisa Terziler Odası Başkanı Naci Kömüldaş ve yönetimi ile Manisa Motorlu Araçlar Tamircileri Odası Başkanı Ahmet Ülke ve yönetimini ziyaret ederek, tebrik etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  kongrelerini tamamlayan esnaf odalarına tebrik ziyaretlerine devam ediyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ziyaretleri kapsamında ilk olarak Manisa Terziler Odası Başkanı Naci Kömüldaş ve yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyaretine ilişkin konuşan Başkan Çelik şöyle dedi; “Kongrede güven tazeleyen Manisa Terziler Odası Başkanı Naci Kömüldaş bizim hem başkanımız hem de ağabeyimiz. Her gördüğümüz yerde bizlere bir ağabey sıcaklığını hissettiriyor. Bugüne kadar bu ağabey kardeş ilişkisiyle müşterek hizmetlere imza attık, programlarda birlikte olduk. Bugün de başkanımız ve yönetimini güven tazeleyerek seçildikleri için tebrik ediyorum.  Şehzadeler Belediyesi olarak her zaman yanlarında ve emirlerinde olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum. Nazik ev sahiplikleri için çok teşekkür ediyorum. Allah’tan sağlık, afiyet ve huzur içerisinde nice yıllar üyelerine güzel hizmetler yapmalarını niyaz ediyorum”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i kardeşi, oğlu gibi gördüğünü ifade eden Manisa Terziler Odası Başkanı Naci Kömüldaş ise “Başkanımıza bizi ziyaret ettiği için çok teşekkür ediyorum. Belediye başkanımızı her zaman takdir ediyor ve destekliyorum. Makamı evimiz gibi. Ağabey kardeş ilişkileri içerisindeyiz.  Ziyaretine çok memnun oldum, çok teşekkür ederiz.” dedi.

 SONRAKİ DURAK MANİSA MOTORLU ARAÇLAR TAMİRCİLERİ ODASI

Başkan Çelik’in sonraki durağı Manisa Motorlu Araçlar Tamircileri Odası oldu. Başkan Ahmet Ülke ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Çelik,  Ülke ve yönetimini tebrik ederek, şöyle konuştu; “Yeni dönemde de kendilerine üstün başarılar diliyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak her daim esnaf ve sanatkarımızın yanındayız.  Bugüne kadar tüm odalarımız ve başkanları ile gerek üyeleri gerekse de şehrimizin genel konularında hep fikir alışverişinde bulunduk. İnanıyorum ki yeni dönemde de aynı anlayışla, birlik, beraberlik ruhu içerisinde daha iyi ne yapabiliriz , vatandaşlarımıza daha fazla ne yapabiliriz anlayışıyla fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz. Başkanımız ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Nazik ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun”

Manisa Motorlu Araçlar Tamircileri Odası Başkanı Ahmet Ülke ise memnuniyetini şu sözlerle ifade etti; “Başkanımıza ziyareti için çok teşekkür ediyorum. Biz kendisiyle oda başkanı belediye başkanı sıfatıyla değil, ağabey kardeş sıfatıyla görüşüyoruz. Ne zaman arasak telefonu, kapısı bize açık. Güler yüzlü, esnaf dostu ağabeyimize ziyareti için teşekkür ediyorum. Ayaklarına sağlık”

4 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle