Hoşgeldiniz  

Başkan Dutlulu’dan Esnafa Müjde! Borçlar ertelenecek

admin | 18 Mart 2020 | Ekonomi, Genel, Gündem, Sağlık, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediyesi’nden örnek davranış

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, korona virüs nedeniyle vatandaşların belediyeye olan kira borçlarını ertelediğini açıkladı.

Akhisar Belediyesi encümen toplantısının ardından sosyal medya hesapları üzerinden duyuru geçen Başkan Besim Dutlulu, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile işyerleri kapatılan, Akhisar Belediyesi kiracılarından Nisan ayı kiralarını almayacaklarını açıkladı. Bunun yanı sıra İçişleri Bakanlığı genelgesi ile işyerleri kapatılmayan fakat işleri iyi olmayan diğer kiracılarının da Nisan ayı ödemelerini ertelediğini belirtti.

 

“ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ!”

‘Bu zor dönemde esnafımızın ekonomik olarak ayakta kalabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız’ diyen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile işyerleri kapatılan, belediyemizin kiracılarından Nisan ayı kiralarını almıyoruz.

Bunun yanı sıra, sektörel sıkıntılar sebebiyle ödeme güçlüğü çeken diğer kiracılarımızın da Nisan ayı ödemelerini erteliyoruz. Halkımıza saygıyla duyurulur.”

GHA/ Seda Ç.

100 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle