Hoşgeldiniz  

Başkan Dutlulu’dan gece mesaisi

admin | 16 Ocak 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, mesaisine gece-gündüz devam ediyor. Gün içerisinde belediye hizmetlerini hayata geçirmek için çalışan Dutlulu, geceleri de proje toplantıları ve halk ziyaretlerini sürdürüyor. Dutlulu, “Halkımızın memnuniyetini önceliğimiz yaptık” dedi.

Belediye Başkanı Besim Dutlulu Efendi Mahallesi Okan Kıraathanesi, Ulucami Mahallesi’nde bulunan Dağdereliler Kıraathanesi’ni ve ardından Reşatbey Mahallesi’nde bulunan Balkan Göçmenleri Derneği’ni ziyaret ederek belediye tarafından yapılan faaliyetleri, projeleri anlatırken aynı zamanda mahalle halkının da yaşadığı sıkıntıları yerinde dinledi.

Vatandaş ile doğrudan iletişim kurmak, sorunlarına hızlı çözümler üretmek için halk buluşmalarına devam ettiklerini ve vatandaşın belediyeye gelmesini beklemeden vatandaşın ayağına gittiklerini ifade eden Belediye Başkanı Besim Dutlulu, hayata geçirilen projelerden bahsederken şehirdeki en büyük sorun olan yol sorununa da Acil Müdahale Timi kurarak kalıcı çözüm üretmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Başkan Dutlulu, projelerini hayata geçirirken halkın görüş ve önerilerini de aldıklarını belirterek şu şekilde konuştu: “Gece gündüz demeden halkımız ile buluşmaya devam ediyoruz. Bu gece de halkımızın sıcak muhabbetlerine misafir olduk. Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanımız Umut Çavuş, Kent Konseyi Başkanımız Mustafa Özdemir ve meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte Dağdereliler Kıraathanesi’ni ve Balkan Göçmenleri Derneği’ni ziyaret ettik. Halkımızın isteklerini ve yorumlarını bizzat kendilerinden dinlemeye, hizmetlerimizi hayata geçirirken onların da görüşlerini almaya devam edeceğiz.”

Sosyal ve kültürel anlamda Akhisar’a yıllardır özlemi duyulan canlılığı getirdiklerini belirten Başkan Besim Dutlulu, “Akhisar’ımızı sadece Manisa’da ya da Ege Bölgesi’nde değil tüm Türkiye’de parmak ile gösterilen bir kent haline getireceğiz” dedi.

Herkesin belediye başkanı olduklarını belirten Dutlulu, “Hizmeti de genele yaydık. Belediye olarak insanları, mahalleleri, köyleri, oncu buncu diye ayırmadık. Kimin ne hizmete ihtiyacı varsa ona elimizi uzattık, uzatmaya devam ediyoruz. Herkesin belediye başkanı, her siyasi kimlikten insanın belediyesi olmak için çalıştık” dedi.

Başkan Dutlulu daha sonra belediye tarafından Akhisar’da ilk kez yaptırılan klimalı kapalı servis bekleme noktasını ziyaret ederek, “Halkımızın ve işçilerimizin soğuktan korunması için yaptığımız kapalı durakları ziyaret ederek vatandaşlarımız ile selamlaştık. Emeğiyle gece gündüz, kar kış demeden çalışan bütün işçilerimize kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ziyaretler sırasında Başkan Dutlulu’ya Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Umut Çavuş, Akhisar Kent Konseyi Başkanı Mustafa Özdemir, Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Alper Ayan ve Belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

GHA

288 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle