Hoşgeldiniz  

Başkan Dutlulu’dan Kırsal Mahalle Ziyaretleri

admin | 19 Şubat 2022 | Genel, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu kırsal mahalle ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta farklı kırsal mahalle ziyaretlerinde bulunan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, bu hafta ise İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tınazlı ve Kırsal Hizmetler Müdürü Hasan Umutlu ile birlikte Gökçeahmet ve Kapaklı Mahallelerinde muhtarlar ve mahalle halkıyla buluştu.

Akhisar merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışmalarına son sürat devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Her hafta farklı bir mahallemizi ziyaret ederek mahalle halkımızın taleplerini dinliyor ve hızlı çözümler üretiyoruz. Bu hafta da ittifak ortağımız, İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanımız Halil Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Tınazlı ve Kırsal Hizmetler Müdürümüz Hasan Umutlu ile birlikte Gökçeahmet ve Kapaklı Mahallelerini ziyaret ettik. Akhisar’daki her mahallenin ihtiyaçlarını ayrı ayrı planlayarak hızlı çözümler üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kapaklı mahalle halkına söz verilmesine rağmen yıllardır yapılmayan yan yollarda çalışmaların başladığını müjdeleyen Başkan Besim Dutlulu, “Kapaklı Mahallemizde yıllardır çözümsüz kalan bozuk yan yollarda devam eden yol çalışmalarımızı muhtarımız Murat Gökçe, mahalle halkımızla birlikte inceledik. Ekiplerimiz bölgede hızlı bir şekilde çalışıyor. Çözülmeyen sorunları çözmek, halkımızın taleplerini karşılamak için tüm gücümüzle mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

GHA/ Süleyman Kollu

11 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle